Zaznacz stronę

PODIATECH to marka grupy Sidas oferująca specjalistyczną wiedzę podologiczną oraz produkty, które z powodzeniem wykorzystują ortopedzi, podolodzy i specjaliści zajmujący się szeroko pojętą tematyką zdrowia stóp na całym świecie.

Nasze produkty obejmują narzędzia do analizy, wkładki ortopedyczne w systemie OPCT oraz sprzęt do wytwarzania wkładek różnymi technikami.

Podiatech / Sidas MEDICAL jest jedną z marek grupy SIDAS.

Od momentu powstania firma SIDAS opiera swoje działania o cztery podstawowe wartości : innowacyjność, pasję, wydajność i zaangażowanie.

SIDAS jest partnerem dla firm, które chcą oferować najlepszą technologię. Nasze koncepcje umożliwiają tworzenie rozwiązań dostosowanych do każdej stopy i każdej aktywmości.

W roku 1975 firma SIDAS zostaje utworzona przez trzech instruktorów narciarskich:
• Loïc David
• Jacques Martin
• Gabriel Pellicot

Ich osobowości i przekonania sprawiają, że Sidas staje się liderem na prężnie rozwijającym się rynku narciarskim. Nieustanny rozwój i sprawnie prowadzony marketnig prowadzą do opracowania rozwiązań poprawiających komfort stóp podczas jazdy na nartach (wkładki formowane indywidualnie zależnie od kształtu stopy).

W 1985 pod kierownictwem Patrick Boismal, SIDAS wkracza na nowy rynek – sprzętu medycznego. Powstaje marka Podiatech dostarczająca rozwiązania terapeutyczne dla uznanych profesjonalistów w dziedzinie podologii.

PODIATECH, partner wszystkich tych, którzy chcą zaoferować najlepszą technologię, za każdym razem, dla każdej aktywność i na każdy dzień.