Zaznacz stronę

RODZAJE WKŁADEK SIDAS

3FEET

logo 3feet

Jako podstawowe rozwiązanie problemu dopasowania butów do stopy proponujemy wkładki 3Feet.

Wkładki są gotowe do użytku i dopasowują się do stopy podczas stosowania – pod piętą posiadają element amortyzujący i chronią sklepienie stopy przed zmęczeniem.

Przeznaczone są do wykorzystywania zarówno w butach sportowych (wszelkie dyscypliny rekreacji i sportu) jak i w butach codziennego użycia.

FLASHFIT

logo Flashfit

Wstępnie uformowane wkładki, zaprojektowane do każdego rodzaju sportu, np.: narciarstwa, snowboardu, kolarstwa, biegania, golfa i wielu innych. Zapewniają komfort, stabilizację oraz zmniejszają zmęczenie i przeciążenia stóp.
Dzięki technologii Flashfit ™ można je dopasować aż w 75% do kształtu stóp w zaledwie kilka minut podgrzewając w specjalnej stacji FlashFit Box.

Wkładki do butów Flashfit ™ stosowane są zarówno w sporcie wyczynowym jak i amatorskim.

CUSTOM

logo Custom

Najlepszym rozwiązaniem problemu dopasowania budów do stóp osób aktywnych uprawiających fizycznie są wkładki termoformowalne Custom. Nowatorki proces formowania wkładek Custom zapewnia 100% dopasowania wkładki do stopy.

Bosa stopa odciska swój niepowtarzalny kształt w specjalnej poduszce próżniowej tworząc indywidualną formę, na której układana jest wkładka Custom wykonana z kilku warstw materiałów o różnej sztywności i uplastyczniona przez podgrzanie w specjalnym grzejniku.

Stopa jak stempel formuje plastyczną wkładkę Custom. Po wyciągnięciu wkładka zachowuje uzyskany kształt stopy i może być włożona do buta w miejsce standardowej.​